خانه | ورود

محصولات و خدمات

 

ورود به سایت

تاریخچه شرکت ماندگار استیل پارس:

در سال 1378 کارگاه كوچكي به نام خم کاری و برش کاری برادران محرمی در محله عودلاجان (پامنار) با هدف خم کاری و برش کاری انواع ورق تاسیس گردید . در ابتدا این محل فقط برای شکل دهی و برش انواع ورق در نظر گرفته شده بود ، اما با توجه به نیاز بازار و تدبیر موسسان این مجموعه ، بعد از مدتی کوتاه در سال 1384 و در همان فضای محدود وارد عرصه خرید و فروش انواع قطعات تزئینی آسانسور شد .با توجه به افزایش حجم كاري و ظرفیت فروش ، شرکت دست به واردات انواع کالاها از خارج  ( ورق استیل میرور ، ورق استیل طرح دار ، دستگیره استیل آسانسور ، پنل  ) و در صورت وجود تولید آن در داخل کشور (سقف آسانسور ، دستگیره آسانسور ، انواع سقف آسانسور و ...)  زد. اما اين حرکت نيز نقطه آغازی بود برای جهشي دیگر. روند رشد ماندگار استیل پارس بازهم ادامه یافت ، بطوريكه در سال 1386 کارگاه به محلي به مراتب وسیع تر با گنجایش چند دستگاه انتقال یافت و با هدف اشتغال زایی و تولید ملی دست به واردات دستگاه های پیشرفته در راستای اهداف شرکت نمود.

امروز شرکت ماندگار استیل پارس با توسعه در همه ابعاد مدیریتی ، انسانی و فن آوري به افقی دورتر مي اندیشد و با بهره گيري از تجهیزات و امکانات پیشرفته و مدرن روز به همراه نیروهای متعهد و آگاه ، در اين تلاش است كه پنجره ای جدید را در اين صنعت باز نماید .

اين شرکت در حال حاضر در وسعتي بيش از 5000 متر مربع و دارا بودن چند صد دستگاه و ماشین تولیدی روز و مدرن دنیا ، در حال ارائه انواع محصولات و خدمات به مشتریان مي باشد.

امروزه رقابت در تولید به حدی رسیده است كه شرکتها به كوچكترين مسائل را در امر تولید با دقت مورد بررسی قرار مي دهند. تولید محصولات با كيفيت به همراه قیمت تمام شده پائین ، بسته بندی مناسب و مهم تر از همه ایمن برای حفظ سلامتی محصول از هر نظر و سرعت در ورود به بازار مصرف و استفاده بهینه و به هنگام از فرصت های پیش روي ، از اهم دغدغه های تولید كنندگان مي باشد .

شرکت ماندگار استیل پارس در اين راستا خود را موظف مي داند تا با تولید محصولات با كيفيت و قیمت تمام شده مناسب و تحویل به موقع سفارشات به مشتریان تا حد بسیار زیادی اين دغدغه ها را کاهش دهد.

به همین دلیل اين شرکت اطمینان همه جانبه شرکتها و مشتریان را آرمان خود مي داند

ظرفیت و توان تولید شرکت تولیدی ماندگار استیل پارس:

با توجه به ماشین آلات شرکت ماندگار استیل پارس ، مدیریت علمی ، ظرفیت و توان تولید روزانه 1 تن ورق میرور و 1 تن ورق خشدار ، باعث شده است كه يكي از شرکتهای برتر در اين صنعت قلمداد گردد.

ماندگار استیل پارس امروز به علت توان تولید بالا پاسخگوی طیف عظیمی از مشتریان مي باشد.

تنوع فنی محصولات و خدمات شرکت ماندگار استیل پارس:

با توجه به امکانات موجود ، ماندگار استیل پارس يكي از کامل ترین و مجهزترین شرکت های فعال در سطح خاورمیانه مي باشد . اين شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات تولید انواع  ورق آینه ای (میرور) استیل اعم از 304 ، 201 ، 430 بدون محدودیت در ضخامت و اندازه و همچنین تولید انواع ورق خشدار اعم از 304 ، 201 ، 430 بدون محدودیت در ضخامت و اندازه قادر است يك بسته کامل خدماتی را به مشريان خود ارائه دهد ، تولید انواع سقف های استیل آسانسور در ابعاد مختلف ، روکش استیل انواع درب های ا نو و استفاده شده آسانسور و همچنین واردات دستگیره استیل از کشورهای خارجی و هر آنچه مورد نیاز مشتری مي باشد ، از هر نوع سایز و ضخامتی …

مهندسان و کارکنان مجرب و کارآزموده  ماندگار استیل پارس مي توانند محصولاتي با كيفيت چشمگیر در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به مشتریان خود عرضه نمایند.

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت شرکت ماندگار استیل پارس محفوظ می باشد.

طراحی سایت , بهینه سازی سایت : ایساتیس